top of page
Sunset on Solar Panels_edited.jpg

Z

CAPSSUN, 2022 Yılında Ankara'da kurulmuş; Türkiye'deki ilk ve tek POE/EVA/EPE Enkapsülant Solar Film üretimi yapan yüksek teknoloji şirketidir. Ayrıca Türkiye'nin en yüksek üretim kapasitesine sahip enkapsülant solar film üretim tesisidir.

 

Ankara Malıköy Başkent Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikadan tüm Türkiye’ye kolaylıkla erişim sağlayabilen CAPSSUN, sektörün öncü firmalarıyla çalışmakta olup müşterilerininin hem kalite standartlarını yükseltmekte hem de yerlilik oranlarını artırmaktadır.

 

2022 Yılı 4. çeyrekte Türkiye’nin ilk ve tek POE Enkapsülant Solar Film üretimini gerçekleştiren CAPSSUN, EVA ve EPE Solar filmde de başarılı bir performans sergilemeyi ve rekabetçi fiyatlar sunmayı hedeflemektedir.

Yıllık 5 GW üretim kapasitesiyle sektörde lider konumdayız. 2025 Yılında ise bu kapasiteyi 8 GW’a yükseltmek üzere faz II yatırımı yapılmaktadır.

"Geleceği aydınlatmak     
  için yenilikçi enerji
çözümleri üretiyoruz
"

CAPSSUN-FOTO.jpg

"Geleceği aydınlatmak için
  yenilikçi enerji çözümleri       üretiyoruz
"

vizyonumuz;

Güneş enerjisi ve yenilenebilir enerji teknolojilerinde öncü olarak, sürdürülebilir bir gelecek için enerji çözümlerimizle dünyayı aydınlatmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize güvenilir, verimli ve çevre dostu enerji kaynakları sunarak enerji ihtiyaçlarını karşılamak için daima yenilikçi çözümler geliştiriyoruz. Ülkemizin enerji bağımsızlığının kazanılması yolunda hedeflerine ulaşmasına biz de gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla katkı sunuyoruz.

"Sürdürülebilirlikte
  lider olmak ve toplumlar
  için değerler yaratmak
"

"Sürdürülebilirlikte
  lider olmak ve toplumlar
  için değerler yaratmak
"

Panaromik.jpg

misyonumuz;

Yenilikçi teknolojilerimiz ve enerji çözümlerimizle insanların enerji ihtiyaçlarını karşılamak; çevreye duyarlılığı teşvik etmek ve enerji yoksunluğunu azaltmak için çalışıyoruz. Ekonomik kalkınmayı desteklerken enerjiye erişimi de kolaylaştırarak toplumların yaşam kalitelerini artırmayı hedefliyoruz.

Güneş enerjisi ve yenilenebilir enerji kaynaklarından güç alan çözümlerimizle enerji dönüşümünü hızlandırıyor, sürdürülebilirlik ve yenilikçilikte toplumları destekliyoruz.

bottom of page